Jsem člověk, kterého od útlého věku bavila muzika. Už v 6 letech mne zaujal Elvis, Beatles, Bee Gees, Beach Boys, Cliff Richard a spousta další muziky.

Elvis však ve mne nechal něco, co mi nedalo spát. Zjistil jsem, že je to jeho obrovský sex-appeal, pracovitost, ctižádost a především jeho projev a hlas, který neměl žádný interpret.

Vrylo se mi to do srdce a do smrti to ve mne zůstane. Elvis Presley byl úžasný člověk s velkým srdcem a obrovským talentem, který dodnes obdivují miliony lidí na celém světě.

Jsem člověk, který je hrdý na to, že může a má dar od boha, dostat na vystoupení publikum do euforie při písničkách krále rock&rollu Elvise Presleyho.

Pavel Elvis Pavlevský

pavel2

 

Pavel Elvis Pavlevský

 

Je to zvláštní, ale již od útlého věku byl Elvis Presley pro mně hvězda všech dob a dodnes touto hvězdou v mém srdci je.

To, že budu někdy vystupovat v roli Elvise, mne nikdy ani ve snu nenapadlo, i když jsem jako každé dítě měl svůj tajný sen …

Bod zlomu nastal, když mi mí známí stále dokola opakovali, že bych to měl zkusit, že mám hudební vlohy a obrovský talent a dokonce i svou vizáží krále Elvise připomínám.

Začal jsem tedy na sobě tvrdě makat, tisíce hodin zpěvu, tisíce hodin angličtiny, tisíce zhlédnutých koncertů Elvise, tisíce hodin hraní na bicí v nejrůznějších hudebních kapelách…

A pak to přišlo …

Inzerát v novinách: “Hledám imitátora Elivse Presleyho do mého nočního podniku v Ostravě. A já zvedl telefon a mohla začít moje „kariéra Elvise“.