Ladislav Žitník - manažer
Ke svým 60tým narozeninám
jsem dostal od svých synů velmi netradiční dárek. Oslava narozenin probíhala v širším rodinném kruhu na vesnici v malé hospůdce, kde bylo zhruba 90 hostů. Rodina byla po dlouhé době pohromadě a možná i proto byla atmosféra oslavy vynikající. Když byla oslava v plném proudu najednou zhasla světla, a ze šera se vynořil Pavel se svou show. Oslava tím dostala perfektní třešničku na dortu. Vystoupení si nesmírně užívali všichni zúčastnění od vnuků, synů až pod babičky a dědečky – vystoupení Pavla Elvise Pavlevského rád doporučím.

Narozeninová párty
Ladislav Žitník | Manažer

 

Oddělovač

Helena Víchová | Provozní lázníPavlíku, touto cestou jsem ti chtěla poděkovat za úžasné vystoupení v Karlové Studánce, skvělý projev, parádní show a vynikající zpěv. Hodně srdcí jsi potěšil a lidem jsi vykouzlil svým nádherným vystoupením úsměv nejen na tvářích, ale i na duši. Celý kolektiv Karlové Studánky se už teď moc těší, až k nám zavítáš a rozjedeš to na plno, jak to umíš jen ty
Děkujeme za to, že tě máme, jsi moc skvělý.

Vystoupení pro lázeňské hosty
Helena Víchová | Provozní lázní

 

Oddělovač

Pavel Havlíček - osobní poradceChtěl bych poděkovat za perfektní show na firemní akci pořádaném na konci roku ve Společenském domě v Bruntále. Všem kolegům a hlavně kolegyním se vystoupení natolik líbilo, že Pavel jen stěží zvládl odjezd z této akce. Někteří z nás si show s Elvisem již zopakovali i na osobních akcích, které se rovněž hodně povedli. Ještě jednou děkuji a ať žije nesmrtelný Elvis v podání Pavla.

Firemní večírek
Pavel Havlíček | Finanční poradce

 

Oddělovač

Jiří Tasko Sedláček | Zpěvák, herec, moderátorSeděl jsem doma, čerstvě po infarktu, a rovnal si myšlenky. Vtom zazvonil telefon a na jeho konci byl Elvis. A víte co, volal přímo ze svého vlastního koncertu, který kvůli mě přerušil, vysvětlil divákům o co jde a vyburcoval je k tomu, aby mě všichni společně pozdravili. Byl jsem z toho úplně paf ! Potom předal stále zapnutý mobil někomu, aby ho podržel, a zazpíval z pódia mou oblíbenou píseň Franka Sinatry „My way“, kterou mi tímto tento večer věnoval. Co bych lhal…koulely se mi po tváři slzy jako hrachy. Takže Pavel je nejen velký talent, ale hlavně má obrovské srdce. A za to mu patří můj velký dík ! :-)

Píseň pro mého velkého kamaráda
Jiří Tasko Sedláček | Zpěvák, herec, moderátor

Oddělovač